Plánujete stavbu domu alebo rekonštrukciu a potrebujete kvalitné zateplenie? Neváhajte sa zapojiť do našej súťaže. Pripravili sme si pre vás tri lákavé výhry (3×1000€), ktoré vám prinesú zľavu z realizácie v hodnote 1000€ na zateplenie vášho domu Kanadskou penou, ktorú vykoná tím certifikovaných realizátorov.

Ako sa zapojiť do súťaže?

  1. Sledujte náš FB profil Kanadská pena.
  2. V období od 1.7. do 30.9.2024 si nechajte vypracovať cenovú ponuku na realizáciu zateplenia Kanadskou penou (formulár nájdete na našej —> web stránke).
  3. Po vyplnení formulára príde technik Kanadskej peny a vykoná bezplatnú obhliadku vašej stavby spolu s návrhom jej technického riešenia.
  4. Po splnení všetkých podmienok budete zaradení do žrebovania o jednu z troch výhier, ktorá vám prinesie zľavu z realizácie v hodnote až 1000 €.

Dôležité informácie

  1. Súťaž potrvá do 30.09. 2024. Do siedmich dní po jej ukončení vyžrebujeme troch výhercov, ktorých potešíme zľavou až 1000 € z celkovej sumy zákazky.
  2. Zapojením sa do súťaže automaticky súhlasíte s nahrávaním videa a fotodokumentáciou vašej stavby pri realizácii striekanej izolácie na marketingové účely.
  3. Nezabudnite sledovať náš Facebook, kde vyhlásime víťazov. Veľa šťastia v súťaži :).

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Pozrite si video z realizácie minuloročnej súťaže

Minulý rok výhra putovala do obce Tužina. Výhercovia mali záujem o zateplenie podlahy v podkroví staršieho rodinného domu. O realizáciu sa postarala firma Peter Franko, s.r.o. z Prievidze. Ako prebiehalo zateplenie sa dozviete v článku.

Všetky podstatné informácie o podmienkach súťaže nájdete v štatúte súťaže.