Kvalita služby

Sme tím certifikovaných realizátorov kanadskej peny ICYNENE od HBS naprieč celým Slovenskom. Poskytujeme komplexné služby v oblasti striekanej izolácie. Začína to prvou bezplatnou obhliadkou. Následne vypracujeme riešenie šité na mieru. Izolačný proces trvá väčšinou 1-2 dni.
Záleží nám na každom detaile od správneho uskladnenia peny cez transport, až po odbornú aplikáciu. Potrebujete kvalitné zateplenie pre zdravý a bezpečný domov? Kanadská pena je odpoveď, ktorú hľadáte.

21+
špecialistov na izoláciu
1000+
úspešných projektov
10+
rokov skúseností
1
svetový líder trhu

O ICYNENE

1986 Vznik ICYNENE
2017 Prechod z ICYNENE na ICYNENE - LAPOLLA
Máj 2020 Spojenie ICYNENE - Lapolla a HBS - Huntsman Building Solutions

Značka ICYNENE® vznikla v roku 1986 v Kanade. V priebehu rokov 2017 – 2020 spojili sily poprední výrobcovia PUR pien a ich komponentov ako ICYNENE, Lapolla a Huntsman – Demilec. V máji 2020 vznikla nová značka na trhu Huntsman Building Solutions.

O skupine certifikovaných realizátorov

Riadime sa heslom „Spolu sme silnejší”. Spojili sme sa, aby sme priniesli výnimočné služby v oblasti striekanej izolácie. Spoločne disponujeme technickými vychytávkami, modernými zariadeniami a širokým vozovým parkom.
Spája nás nadšenie, kvalitná práca a férovosť. Obzvlášť veľký dôraz kladieme na odbornosť. Pravidelne navštevujeme školenia v zahraničí. Tím kanadskej peny je tu pre vás.

Plánujete zateplenie?

Prečítajte si o výhodách a vlastnostiach kanadskej peny.

kanadská pena ICYNENE