hlavný obrázok

Zateplenie strechy

Kvalitné zateplenie strechy je základ. Nezateplenou strechou môže unikať značná časť tepla. Striekaná izolácia dokáže perfektne utesniť všetky komplikované detaily v streche. Eliminuje tepelné mosty a zamedzuje únikom tepla pomocou tejto technológie. Minimalizuje riziko kondenzácie a hromadenia vlhkosti v strešných konštrukciách.

Kanadská pena je kompatibilná s rôznymi typmi strešných fólií. Rekonštrukciu môžeme vykonať aj z vonkajšej strany, čím sa nenaruší komfort vášho bývania. Pena nie je lákavá pre hlodavce, takže si môžete užívať pokojné noci bez rušenia. Zateplenie strechy nielenže šetrí energiu, ale tiež predlžuje životnosť celej strešnej konštrukcie.

Zateplením strechy sa zlepší aj celková energetická efektívnosť vášho domu. Investícia do kvalitného zateplenia sa rýchlo vráti v podobe nižších nákladov na vykurovanie. Striekaná pena poskytuje vysokú úroveň izolácie aj v ťažko dostupných miestach. Udržuje optimálnu vnútornú teplotu počas celého roka. Výhodou je tiež rýchla a čistá inštalácia bez zbytočného neporiadku. Materiál je ekologický a neškodný pre životné prostredie. Zateplená strecha prispieva k zvýšeniu hodnoty nehnuteľnosti.

 • výhoda
  Šetrenie nákladov
 • výhoda
  Zníženie rizika hlodavcov
 • výhoda
  Eliminácia tepelných únikov
 • výhoda
  Akustický komfort

Produkty

H2Foam Lite Plus

Vylepšená mäkká striekaná pena s otvorenou bunkovou štruktúrou.

H2Foam Lite

Mäkká striekaná pena s otvorenou bunkovou štruktúrou. Výborné izolačné vlastnosti.