O nás

  • /
  • O nás

Spoločnosť AXA-PROPERTY s.r.o. vyvíja od svojho založenia maximálne úsilie poskytovať svojim klientom v oblasti zatepľovania prvotriedne služby spojené s najvyššou kvalitou odborne vykonanej práce.

Naším cieľom je Vaša spokojnosť „dnes“, ale aj v budúcnosti. Váš útulný, prijemný, teplý, zdravý domov či firma s nízkymi nákladmi na energie. Vaša pohoda, na ktorej mala tu česť podieľať sa aj „Naša ruka“. A Vaše len vďačné spomienky na Našu adresu.

Profesionálna úroveň našej práce má pevný základ, a to vďaka používaniu najkvalitnejších materiálov od renomovaných výrobcov.

Ponúkame Vám komplexné služby, teda nielen samotné stavebné práce, ale snažíme sa Vás odbremeniť od problémov spojených s nákupom a dovozom materiálu, s montážou i demontážou či prenájmom lešenia a podobne.

Kráčame s dobou, neustále na sebe pracujeme, pravidelne sa zúčastňujeme rôznych odborných školení, aby poskytované Vám služby spĺňali požiadavky, ktoré budú v stavebníctve platiť od roku 2020.

Hoci sme relatívne mladá spoločnosť, založená v roku 2007, progresívne rozširujeme naše odborné kompetencie a v súčasnosti Vám veľmi radi poskytneme tieto služby:

  • Odborné poradenstvo, zameranie a kalkulácie ZDARMA. (Bude nám cťou prísť aj k Vám, na Vašu stavbu)
  • Striekaná penová KANADSKÁ IZOLÁCIA – ICYNENE (mäkká, polotvrdá a tvrdá pena pre difúzne otvorené alebo difúzne uzavreté konštrukcie). Využitie: strechy, krovy, steny, fasády, základy budov, haly...
  • Fúkaná izolácia ISOCELL vrátane zhotovenia vzduchotesnej a parotesnej parozábrany (celulózová izolácia, drevovlákno, ovčie rúno). Využitie: strechy, stropy, dutiny, steny, drevodomy
  • Zatepľovanie fasád rodinných domov
  • Komplexná obnova bytových domov (od projektu, ŠFRB po realizáciu)
  • Prenájom lešenia
  • Predaj stavebného materiálu: omietky, potery a zatepľovací materiál značky BAUMIT, vrátane polystyrénu POLYFORM a izolácií na báze minerálnych vlákien od výrobcov ISOVER, KNAUF INSULATION, ROCKWOOL, PAROC a PETRALANA, so všetkými doplnkami ako sú kotvy, rohové lišty, APU lišty, LTO lišty a pod
Pevne veríme, že čoskoro rozšírite rady Našich plne spokojných zákazníkov.

S pozdravom

Ing. Miroslav Vitko

Zaujala Váš naša práca?

REALIZÁTOR

KONTAKT

Radlinského 17 (bývalý skladový areál)
052 01 Spišská Nová Ves
TELEFÓN: +421 915 856 453 E-MAIL: info@kanadskapena.sk WWW: www.kanadskapena.sk