Kanadská pena

  • /
  • Kanadská pena

Čo je Icynene?

Tepelná izolácia Icynene predstavuje najmodernejšiu rozpínavú penu: je tepelne a akusticky účinná, vzduchotesná a trvanlivá. Produkty firmy Icynene sa vyvíjajú v Kanade, v krajine s výskytom extrémnych teplôt.

Prečo práve Icynene?
Striekaná penová izolácia Icynene predstavuje prvú voľbu dokonalého zateplenia nielen pre obytné budovy (strechy, steny, podlahy ...), ale aj pre priemyselné a obchodné budovy, teda všade tam, kde je potrebné splniť najprísnejšie kritéria hygieny, bezpečnosti, účinnosti a trvanlivosti.

Naše výhody
JEDEN Z NAJÚČINNEJŠÍCH izolačných materiálov NA SVETE Energetická účinnosť, vzduchotesnosť, pružnosť a priedušnosť

ZDRAVÝ a EKOLOGICKÝ izolačný materiál
Tepelná izolácia Icynene neobsahuje žiadne prchavé organické látky, je bez zápachu a bez plynov nebezpečných pre ozónovú vrstvu

TRVANLIVÝ izolačný materiál Pena Icynene sa neusadzuje, postupom času sa jej vlastnosti nezhoršujú, neabsorbuje vodu, neslúži ako potrava pre hmyz či iné organizmy


  • H2Foam Lite
  • H2Foam Lite Plus
  • H2Foam Forte
  • IcyFoam Basic
  • IcyFoam Select
  • IcyFoam QuickFill
img

H2Foam Lite

Už 30 rokov je táto striekaná pena kľúčovým výrobkom spoločnosti Icynene a zároveň synonymom kvality, efektívnosti a úspor.

Použitie: strechy / podkrovie, steny, inštalačné šachty, ťažko prístupné miesta. Obytné budovy

img

H2Foam Lite Plus

Najúčinnejšia izolačná pena s otvorenou bunkovou štruktúrou na svete: vynikajúci tepelný odpor, zvýšená reakcia na oheň, ľahké nanášanie.

Použitie: strechy, steny, inštalačné šachty, ťažko prístupné miesta. Obytné budovy, obchodné a priemyselné objekty.

img

H2Foam Forte

Jediná tvrdá izolačná pena, ktorá je oproti konkurenčným penám tohto typu bez zápachu a plynných látok škodlivých pre zdravie a ozónovú vrstvu.

Použitie: podlahy, vonkajšia izolácia,

img

IcyFoam Basic

Icyfoam Basic je vysoko výkonná moderná penová izolácia s uzavretou bunkovou štruktúrou od výrobcu Icynene, ktorá spĺňa všetky požiadavky na kvalitné zateplenie. Tento produkt je ideálny pre použitie vo všetkých oblastiach vrátane nerovných a ťažko prístupných otvorov. Izolačná pena s nízkym obsahom organických rozpúšťadiel.

img

IcyFoam Select

Prvá izolačná pena HFO s uzavretou bunkovou štruktúrou, ktorá nesie označenie CE a ide o najšetrnejšiu penu k životnému prostrediu, bez dopadu na ozónovú vrstvu. Tento výrobok je vhodný pre použitie v bytovej a komerčnej výstavbe. Hladko a celistvo pokryje všetky zatepľované oblasti a tým tak predchádza tepelným stratám. Ak zvolíte na zateplenie IcyFoam Select s uzavretými bunkami, posuniete sa na ďalšiu úroveň v oblasti moderného zatepľovania.

img

IcyFoam QuickFill

Pena Icyfoam Quick Fill je opravná sada určená pre opakované použitie. Tento produkt je perfektný pre vypenenie malých a nepravidelných priestorov. Môžete ho použiť všade tam, kam nedosiahnu vysokotlakové zariadenia


REALIZÁTOR

KONTAKT

Radlinského 17 (bývalý skladový areál)
052 01 Spišská Nová Ves
TELEFÓN: +421 915 856 453 E-MAIL: info@kanadskapena.sk WWW: www.kanadskapena.sk
kanadskapena.sk 2021